Przeglądaj kategorie >>
ELZAB JOTA E
Cena: 1450 PLN*

*Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Charakterystyka kasy
Obudowa kasy przyciąga uwagę nowoczesną linią wzorniczą i czytelnym, podświetlanym na niebiesko, czteroliniowym wyświetlaczem kasjera.
Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń i zasilacza. Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze o szerokości 57 mm z prędkością 15 wierszy na sekundę na bardzo długiej, 80 metrowej rolce.
Baza towarowa kasy mieści do 4095 pozycji. Sprzedaż na kasie można prowadzić zarówno w trybie komputerowym jak i tzw. ECR – zależnie od tego, do którego sposobu przyzwyczajony jest użytkownik.
Kasa posiada wszystkie wymagane przepisami funkcje związane z walutami: prezentację równowartości w drugiej walucie w relacji PLN/EUR, możliwość rozliczenia paragonu w wielu walutach oraz szczegółowe rozliczenie kasjera. Współpracuje on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami peryferyjnymi.
Posiada szereg funkcji niezbędnych w nowoczesnych systemach sprzedaży.

Najważniejsze cechy kasy ELZAB Jota E zapis elektronicznej kopii wydruków na karcie pamięci microSD, łatwa wymiana papieru dzięki zastosowaniu mechanizmu typu easy load, starannie dopracowany i bardzo elastyczny system uprawnień (administrowania) kasjerów, raporty umożliwiające pełne rozliczenie pracy kasjerów, funkcje eliminujące błędy kasjera: dokładność podawanej ilości, wielopoziomowe ograniczenia poziomu rabatów, maksymalna suma paragonu, maksymalna gotówka w szufladzie itp., obsługa do 8 walut, szczegółowe raportowanie wpływów ze sprzedaży w walutach, opcja \\\\\\\"zmiennej ceny\\\\\\\" dla wybranych towarów, wydzielona lista podręczna towarów, towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza, poszczególne pozycje paragonu można przeglądać, korygować lub usuwać przed jego zamknięciem, dostępna jest sprzedaż wiązana, przydatna dla par towarów, które zawsze sprzedawane są razem, do danego towaru można przypisać dodatkowe kody kreskowe, kasa obsługuje sprzedaż i przyjmowanie opakowań zwrotnych, możliwość definiowania klawiszy realizujących szybką sprzedaż, płatności, rabaty, raporty i inne funkcje, (6 klawiszy funkcyjnych), współpraca z wieloma wagami (system wag Prima), dla potrzeb stoisk branżowych, możliwość podłączenia terminala kart płatniczych z obsługą sprzedaży i wypłaty gotówki dla klienta (cashback), możliwość przełączenia kasy na sprzedaż towarów w innej walucie ewidencyjnej np. euro, funkcja automatycznego drukowania równowartości w drugiej walucie w relacji PLN/EUR po paragonie, funkcja podglądu paragonu.